Rodina

Semir Gerkhan - přítel, manžel, ex-manžel, přítel

14. prosince 2014 v 14:24 | Barus
Myslím si, že je na čase nováčky z Kobry seznámit se Semirem, jejím niní přítelem. Vše, co zde kurzívou bude napsané, píši já, tak prosím kopírujte se zrojem! :)

Semir je hlavní komisař z dálničního odělení, kde vyšetřuje autonehody a vraždy. S Andreou spolu nejdříve chodili a pak se zase rozcházeli a pak zase spolu chodili, jejich vztah je téměř vyjímečný. V pilotním filmu osmé řady si ji vzal za svoji ženu a dvě série na to se jim narodila prvorozená dcerka Aida, jejíž jméno znamená krásná a silná. O pár let v epizodě Kóma (15. série) se jim narodila opět dcerka, kterou pojmenovali Lily. Semir s Andreou si žili harmonický život s jejimi ratolestmi, sem tam ta nějaká bouřka, ale to k tomu patří.
Jenže v pilotním filmu se Semir dozvídá na Andreyných narozeninách, že má Andrea tajného milence, o němž ví jen Ben. Andrea i Semir se v téže epizodě pohádají a jejich manželství ukončili v epizodě 1983.
V díle, kde byla Andrea vážně poraněná, skoro až smrtelně, to vypadalo, že jsou opět spolu. Semir Andreu stále miloval, i poté, co mu udělala. Není divu, že jí v té epizodě (Poslední noc) zachránil život. Od té apizody jsou opět spolu... ale na jak dlouho?
 
 

Reklama